Warranty
 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

  • Zadbaj o to aby Twój rower był regularnie kontrolowany przez profesjonalnego mechanika rowerowego.
  • Zawsze jeździj na rowerze zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Nie próbuj jeździć bez kasku czy przejeżdżać na czerwonym świetle.
  • Zawsze jeździj w kasku.
  • Zadbaj abyś był/ była jak najlepiej widoczna kiedy jeździsz w nocy.
  • Na drodze kieruj się zdrowym rozsądkiem i przewiduj, że innym może go brakować.
 

5 letnia gwarancja na ramy i widelce LOCA Bikes

Jesteśmy pewni wysokiej jakości ram i widelców, wykorzystywanych w rowerach LOCA bikes. Dlatego udzielamy 5-letniej gwarancji na wszelkie wady materiałowe w naszych ramach i widelcach. Dodatkowo LOCA bikes udziela rocznej gwarancji na pozostałe części za wyjątkiem szybko zużywających się części takich jak opony, dętki, rączki/owijki oraz łożyska. Jako wady materiałowe NIE zostaną uznane uszkodzenia i defekty powstałe w wyniku niewłaściwego użytkowania lub serwisowania roweru.

Warunki gwarancji

Aby gwarancja nabrała mocy należy w ciągu 30 dni od daty zakupu wysłać do nas uzupełnioną kartę gwarancyjną wraz z dowodem montażu roweru przez profesjonalny serwis rowerowy.

Kartę gwarancyjną należy wypełnić,, zeskanować oraz wysłać na adres E-mail hello@locabikes.com. Gwarancja na ramy i widelce jest ważna 5 lat od dnia zakupu, a na pozostałe części (za wyjątkkiem tych szybko się zużywających) 1 rok. LOCA bikes zastrzega sobie prawo do zwrócenia się o wysłanie zdjęć szkody oraz do zwrotu jedynie uszkodzonej części, a nie całego roweru. LOCA Bikes także zastrzega sobie prawo do wystawienia kuponu na zakupy w sklepie internetowym LOCA bikes o wartości odpowiedniej do wartości szkody lub defektu, w przypadku kiedy nie istnieje inna możliwość zrekompensowania klientowi poniesionej przez niego straty.

LOCA bikes nie jest zobowiązana do pokrycia kosztów wysyłki związanych ze zwrotem wadliwego towaru.

Karta gwarancyjna

Pobierz kartę gwarancyjną

ODPOWIEDZIALNOŚĆ: LOCA bikes nie odpowiada za to czy klienci jeżdżą na swoich rowerach w sposób bezpieczny oraz zgodny z lokalnymi przepisami drogowymi. LOCA bikes nie odpowiada także za regularną i profesjonalną konserwację roweru, która jest niezbędna aby zapewnić bezpieczeństwo osobie jadącej na rowerze oraz innym uczestnikom ruchu.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium